Flag Sweden

Mums ir pārstāvniecības vairākos Zviedrijas reģionos ar augsti profesionāliem un pieredzējušiem loģistikas darbiniekiem. ColliCare Zviedrijā ir plašs izplatīšanas kanāls ar birojiem un noliktavu filiālēm Estešundā, Gēteborgā un Skarā, kā arī sava muitas nodaļa. 

Pateicoties mūsu daudzajiem punktiem Zviedrijā, mēs piedāvājam netraucētus kravu pārvadājumu, importa vai eksporta pakalpojumus: 

  • Kravu autopārvadājumi
  • Dzelzceļa kravu pārvadājumi
  • Jūras kravu pārvadājumi
  • Gaisa kravu pārvadājumi
  • Multimodālie pārvadājumi
  • Muitas pakalpojumi
Sweden_map.png

 

Tranzīta grafiki Zviedrijā

Zviedrijā mums ir fiksēti tranzīta laiki uz un no visām Ziemeļvalstīm katru dienu pa autoceļiem. Mums ir fiksēti maršruti starp visiem lielākajiem Skandināvijas valstu reģioniem, un mēs specializējamies pārvadājumos no un uz Itāliju pa tiešu dzelzceļa maršrutu starp Kremonu Itālijā un Falčēpingu Zviedrijā.

Loģistika Zviedrijā 

Noliktavā Zviedrijas ziemeļos mēs piedāvājam pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu, piemēram, komplektēšanu un iepakošanu, uzglabāšanu plauktos, uz grīdas un ārā.

Multimodālie pārvadājumi

Mēs atrodam visefektīvāko dažādu transporta veidu kombināciju FCL (pilnu konteineru kravām), LCL (nepilnu konteineru kravām), FTL (pilnas kravas automašīnām), LTL (nepilnas kravas automašīnām), daļējām kravām, saliktām kravām un citiem multimodālajiem pārvadājumiem, kombinējot dažādus kravu pārvadājumu risinājumus.

Saliktas kravas

Vietējie darbinieki savāc un piegādā salikto kravu līdz 2500 kg Ziemeļvalstu salikto kravu tīklā.

Daļējas kravas (LTL)

Nepilnas kravas automašīnas (LTL) kravu tiešā piegāde Ziemeļvalstīs vai ar termināļa starpniecību jūsu sūtījumiem, kuru svars pārsniedz 2500 kg. Iespējama speciāla savākšana un piegāde, kā arī uzglabāšana, ja nepieciešams.

Pilnas kravas (FTL)

Mēs parūpēsimies par jūsu pilno kravas automašīnu Ziemeļvalstīs. Mēs nodrošināsim jūsu kravas drošu nokļūšanu pie klienta.

Pasta indeksu pārskats Zviedrijā

Sweden (4).png

Tarifi kravu pārvadājumiem no un uz Zviedriju

Cik maksā kravas pārvadājumi uz Zviedriju? Pieprasiet mūsu cenu piedāvājumu bez saistībām.

 
Anastasija Vitkovska

Anastasija Vitkovska

Pārdošanas speciālists