Mēs palīdzēsim jums uzlabot jūsu konkurētspēju, izmantojot viedus, dabai draudzīgus loģistikas pakalpojumus un risinājumus. Pārvietojot vairāk preču no autoceļiem uz jūras ceļiem un dzelzceļu, mēs veicinām videi draudzīgākas transporta alternatīvas. Izcila loģistikas pieredze, koncentrēšanās uz dabai draudzīgu domāšanu un īpaši cilvēki ir mūsu stiprās puses. Mēs arī sniedzam jums vislabāko klientu apkalpošanu tirgū.

Mēs esam elastīgi

Elastīgums ir veiklu darbību atslēga. Tā kā neviens no klientiem nav vienāds, mēs nevēlamies piedāvāt standartizētus risinājumus, kas atbilstu visiem. Tas nedarbojas visiem. Mēs pielāgojamies klienta vajadzībām un negaidām, ka jūs pielāgosities mums.

Mums patīk izaicinājumi

Kā izaicinājumu cienītājiem, mums vienmēr jābūt gataviem darboties, un mūsu mērķis vienmēr ir palīdzēt mūsu klientiem sasniegt labāko. Mēs varam palīdzēt jums izveidot pilnīgu loģistikas risinājumu vai racionalizēt un optimizēt esošo risinājumu jūsu labā.

Personīgais kontakts

Ar mums, jūs iegūsiet kontaktpersonu, kas vada jūs personīgi visās jūsu klientu attiecībās. Kad mēs konsultējam un vadām klientus, mēs vienmēr balstām savus ieteikumus uz zināšanām, statistiku, tirgus tendencēm un izmaiņām.

Lieliska klientu apkalpošana

Kad jūs zvanāt mums, jums vienmēr atbildēs. Jums nebūs jāsaskaras ar taustiņu džungļiem un mašīnu lasītiem paziņojumiem. Mēs ar to lepojamies. Mēs vēlamies runāt ar jums personīgi, lai palīdzētu iespējami labākajā veidā. Mūsu mērķis ir nodrošināt ļoti īsu reakcijas laiku, kad jūs sazināties ar mums.

Izmaiņas transporta nozarē

Pasaule pastāvīgi attīstās, kas nozīmē, ka labākais risinājums šodien var nebūt labākais rīt. Pārmaiņas rada ne tikai jaunus izaicinājumus, bet arī iespējas. Labi zināms izaicinājums ir rindas un intensīva satiksme, un mēs piedāvājam jums zaļo izvēli, piemēram, izvēloties mūsu videi draudzīgus transportlīdzekļus vai pārvadājumus, izmantojot mūsu dzelzceļa pakalpojumus Eiropā. 

Mēs varam jums piedāvāt šīs priekšrocības

  • jūs veltīsiet mazāk laika loģistikas plānošanai, atstājot vairāk laika jūsu pamatdarbībai
  • jūs saņemat piekļuvi portālam" eCare " ar izsekošanas funkcijām un pārskatu sniegšanu
  • jūs saņemat piekļuvi automatizētām noliktavu darbībām, kas ir elastīgas un efektīvas
  • jūs saņemat piekļuvi speciālistu zināšanām visās loģistikas ķēdes daļās
  • jūs saņemat elastīgu loģistikas risinājumu, kas pielāgots jūsu vajadzībām
  • piekļuve emisiju aprēķiniem, lai jūs varētu izvēlēties videi draudzīgākus risinājumus

Mūsu vīzija

Mūsu vīzija ir uzlabot mūsu klientu konkurētspēju, izmantojot inovatīvus un integrētus loģistikas pakalpojumus, kas ir augstākajā kvalitātē un elastīgi.

 

Knut Sollund

Knut Sollund

CEO – Izpilddirektors
 

Vai jums ir vajadzīga papildu informācija? Sazinieties ar mums, aizpildot veidlapu.