ColliCare ir inovatīvs visu loģistikas pakalpojumu sniedzējs jūras kravu, autotransporta, gaisa kravu, vilcienu kravu, trešo personu loģistikas, izplatīšanas, e-komercijas kurjerdienesta un noliktavu pakalpojumu jomā.

 

 

Mūsu mērķis ir uzlabot jūsu konkurētspēju, izmantojot kopējus risinājumus preču plūsmā no ražotāja līdz galalietotājam. Mūsu klienti ir importētāji, eksportētāji un rūpniecības ražotāji, kuriem nepieciešami loģistikas pakalpojumi, īpaši Skandināvijā, Eiropā un Āzijā.

Mūsu darbinieki ir mūsu vissvarīgākais spēks, ar spēcīgu pieredzi visās loģistikas ķēdes daļās, mēs esam profesionāli, lai atrastu gudrus risinājumus klientiem.

Mūsu galvenā mītne atrodas Norvēģijā, un mums ir savi biroji Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Nīderlandē, Lietuvā, Latvijā, Polijā, Itālijā, Turcijā, Ķīnā un Indijā, kā arī aģentu tīkls lielās pasaules daļās.

 

Biznesa koncepcija

 

Ar savu klātbūtni, ColliCare izstrādās un piedāvās jaunus, ienesīgus un globālus vērtību ķēdes risinājumus-no ražotājiem līdz gala saņēmējiem.

ColliCare būs iesaistīts, radošs un starptautisks pakalpojumu sniedzējs jūras kravu, kravu ekspedīcijas, transporta un uzglabāšanas jomā. Ar spēcīgu izaugsmi mēs būsim izaicinoša darba vieta mūsu darbiniekiem.

Mūsu uzmanības centrā ir personīgais kontakts ar mūsu klientu un pēcpārbaude, un tāpēc mēs paļaujamies uz proaktīvu piegāžu un noteikto vajadzību uzraudzību.

 

Vīzija

Mūsu vīzija ir uzlabot mūsu klientu konkurētspēju, izmantojot inovatīvus un integrētus loģistikas risinājumus, kas ir elastīgi un augstākajā kvalitātē.

 

Mūsu vērtības

Humors – darbā ir jābūt jautri

Uzticamība – esi uzticams

Cieņa – vienmēr izrādi cieņu

Attapība – esi gudrāks par konkurentu

 

Mūsu mantra ir būt labākam loģistikas partnerim, izmantojot vajadzību analīzi, produktu pielāgošanu, nepārtrauktu kvalitātes nodrošināšanu un mūsu klientu pēcpārbaudi.

Mūsu uzticēšanās klientam, kompetence un iesaistīšanās, kas padara mūs par pakalpojumu uzņēmumu, kas ir nedaudz neparasts.

ColliCare lielākais spēks ir mūsu darbinieki. Mēs lepojamies ar mūsu darbiniekiem, kuriem ir plaša pieredze un kompetence.

Apkalpošana. Ar zināšanām klientu apkalpošanā, mēs vēlamies atšķirties ar personāla servisu augstākajā līmenī.