ColliCare ir inovatīvs visu loģistikas pakalpojumu sniedzējs jūras kravu, autotransporta, gaisa kravu, vilcienu kravu, trešo pušu loģistikas, izplatīšanas, piegādes mājās priekš e-komercijas un noliktavu pakalpojumu jomā.

Mūsu mērķis ir uzlabot jūsu konkurētspēju, izmantojot visaptverošus risinājumus preču plūsmā no ražotāja līdz galalietotājam. Mūsu klienti ir importētāji, eksportētāji un rūpniecības, kurām nepieciešami loģistikas pakalpojumi, īpaši Skandināvijā, Eiropā un Āzijā.

Mūsu darbinieki ir mūsu vissvarīgākā stiprā puse, ar spēcīgām zināšanām visās loģistikas ķēdes daļās, mēs esam meistari gudru risinājumu meklēšanā klientiem.

Mūsu galvenā mītne atrodas Norvēģijā, un mums ir savi biroji Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Nīderlandē, (Vācijā), Lietuvā, Latvijā, Polijā, Itālijā, Turcijā, Ķīnā un Indijā, kā arī aģentu tīkls lielā daļā no pasaules.

 

Biznesa koncepcija

 

Izmantojot vietējo klātbūtni, ColliCare izstrādās un piedāvās jaunus, ienesīgus un globālus vērtību ķēdes risinājumus – no ražotājiem līdz gala saņēmējiem.

ColliCare būs iesaistīts, radošs un starptautisks pakalpojumu sniedzējs jūras kravu, kravu ekspedīcijas, transporta un uzglabāšanas jomā. Ar spēcīgu izaugsmi mēs būsim izaicinājumiem bagāta darba vieta saviem darbiniekiem.

Mūsu uzmanības centrā ir personīgais kontakts un klientu uzraudzība, tāpēc mēs paļaujamies uz proaktīvu piegāžu un noteikto vajadzību uzraudzību.

 

Vīzija

Mūsu vīzija ir uzlabot mūsu klientu konkurētspēju, izmantojot inovatīvus un integrētus augstas kvalitātes un elastības loģistikas pakalpojumus.

 

Mūsu vērtības

Humors – Izklaidēties darbā

Uzticamība – Būt uzticamiem

Cieņa – Vienmēr izrādīt cieņu

Attapība – Būt gudrākiem par konkurentiem

 

Mūsu mantra ir būt labākam loģistikas partnerim, izmantojot vajadzību analīzi, produktu pielāgošanu, nepārtrauktu kvalitātes nodrošināšanu un mūsu klientu uzraudzību.

Mūsu uzticēšanās klientam, kompetence un iesaistīšanās padara mūs par pakalpojumu uzņēmumu, kas ir nedaudz neparasts.

ColliCare lielākais spēks ir mūsu darbinieki. Mēs lepojamies ar mūsu darbiniekiem, kuriem ir liela pieredze un kompetence.

Klientu apkalpošana; Ar zināšanām klientu apkalpošanā mēs vēlamies atšķirties ar individuālu apkalpošanu augstā līmenī.

 

Izvēlieties prioritāti

Zaļš

Samaziniet savu ietekmi uz vidi

Ekspress

Mūsu ātrākie risinājumi

Standarta

Lieliska elastība

Salīdziniet risinājumus

Ļaujiet mums salīdzināt mūsu risinājumu, lai jūs varētu redzēt, kas ir vislabākais jūsu produktam.