Svara un apjoma aprēķins:

Kā nosūtītājs jūs esat atbildīgs par katra sūtījuma pareiza svara un izmēru norādīšanu. Sūtījumu kopējie izmēri/svars ir pamats kravas izmaksu aprēķinam. Nepareizi izmēri/svari tiek koriģēti uz nosūtītāja rēķina saskaņā ar piemērojamām likmēm. Par šādām neatbilstībām nosūtītājam tiks izrakstīts rēķins.


Saliktās kravas:

Konversija: 1m3 = 300kg, 1 iekraušanas metrs = 2000kg/7m3/2.5 palešu vietas


Daļējās kravas:

Konversija: 1m3 = 300kg, 1 iekraušanas metrs = 2000kg/7m3/2.5 palešu vietas


Iekraušanas metrs:

Precēm, kuras kāda iemesla dēļ iepakojuma vai rakstura dēļ nevar iekraut kopā ar citām precēm, tiks noteikta cena atbilstoši nepieciešamajiem iekraušanas metriem. Jums būs jāmaksā par izmantoto vietu kravas nodalījumā - 1 iekraušanas metrs atbilst transportlīdzekļa platumam un augstumam, kas reizināts ar 1 metru (100 x 240 x250 cm).


Palešu vietas:

Precēm, kas tiek iekrautas uz paletēm, kuras nevar sakraut ne zem, ne virs, tiek noteiktas cenas atbilstoši preču aizņemto palešu vietu skaitam. Paletes telpa tiek aprēķināta kā 120 x 80 cm vai 0,4 iekraušanas metri, kas pārvēršas par 800 kg.


Frahta aprēķins:

Visi frahti tiek aprēķināti par katru sūtījumu, neatkarīgi no paku skaita. Sūtījums ir noteikts pavadzīmē ar preču nosūtītāju un saņēmēju, un piegādes izmaksas tiks aprēķinātas atbilstoši norādītajam svaram/apjomam.

Svara un apjoma noteikumi

Vai jums nepieciešama papildu informācija par svaru un apjomu?