Atgriezties IMG_5565 biogaslastbil

Ar biogāzi darbināmas kravas automašīnas

Zaļā autotransporta transformācija

 

ColliCare Logistics strādā ar vides transportu dažādos veidos, lai nodrošinātu ilgtspējīgu nākotni. Mums ir ļoti svarīgi strādāt kopā ar klientiem, lai nodrošinātu ilgtspējīgu transportu uz zaļāku nākotni.

Mēs vēlamies piedāvāt videi draudzīgākas alternatīvas, piemēram, laivu, vilcienu un ar biogāzi darbināmu autotransportu. Nākotnē varēsiet piedāvāt ilgtspējīgi visā ražošanas ķēdē. Mums ir vitāli svarīgi, lai arī "Pēdējās jūdzes" būtu zaļas.

Pavasarī no Kremonas termināļa Itālijā izbrauc pirmais tiešais elektriskais vilciens tālākai transportēšanai uz Skaraborgas termināli Zviedrijā. Turklāt, lai papildinātu vilcienu, mēs tagad investējam, mainot savu tradicionālo autotransportu ar biogāzi darbināmiem kravas automobiļiem.

Mums jau ir transportlīdzekļi, kas darbojas ar elektrību. Mēs varam lepni parādīt savus pirmos četrus Scania kravas automašīnas, kas darbojas ar transportlīdzekļu gāzi "LBG". Lielākā daļa kravas automašīnu ir ceļā pirmajā ceturksnī, un piegāde tiek piegādāta no Scania.

Zaļā transformācija ir svarīga gan mūsu klientiem, gan mums. Pirmajā kārtā pasūtījām desmit kravas automašīnas, un tagad klientu pieprasījums ir liels pēc tam, kad ir gatavi pirmie četri biogāzes automobiļi. Tāpēc ir nepieciešams vairāk kravas automašīnu. Ir lieliski, ka mūsu klienti novērtē mūsu projektu ilgtspējīgākai nākotnei ar videi draudzīgākām transporta iespējām. - saka Kenjiro, iekšzemes produktu vadītājs

Vai arī jūs vēlaties piedalīties mūsu projektā par videi nekaitīgāku pāreju? Un dot ieguldījumu ar videi draudzīgāku transportu zaļākai nākotnei? Sazinieties ar mums!