Kā ColliCare apstrādā jūsu personas datus

Šajā privātuma politikā ir aprakstīts, kā ColliCare apkopo un apstrādā jūsu personisko informāciju.  Datu aizsardzības politika attiecas uz visu ColliCare grupu, kas ietver uzņēmumus/nodaļas visās valstīs, kurās mēs darbojamies.


Ja ColliCare savās tīmekļa lapās ievieto saites uz ārējiem uzņēmumiem/pakalpojumiem, mūsu atbildība par privātuma aizsardzību vairs nav spēkā, kad jūs ieejat ārējā vietnē. Mēs neizpaužam personas datus, kā arī nepiekļūstam ārējās vietnēs publicētajiem personas datiem un neapstrādājam tos, ja vien šajā paziņojumā nav norādīts citādi.

 
1. Datu pārzinis

ColliCare Group ir personas datu pārzinis, ko mēs apkopojam no jums.

ColliCare Group ir loģistikas grupa, kas izstrādā un sniedz loģistikas pakalpojumus jūras kravu, autotransporta, trešo pušu loģistikas, gaisa kravu, izplatīšanas un noliktavu jomā.

ColliCare grupas galvenā mītne atrodas Norvēģijā, un grupai ir vairāki meitas uzņēmumi Zviedrijā, Dānijā, Nīderlandē, Vācijā, Lietuvā, Turcijā, Itālijā, Somijā, Ķīnā un Indijā, kā arī aģentu tīkls lielākajā daļā pasaules.

ColliCare Group pakalpojumus galvenokārt piedāvā korporatīvajiem klientiem, bet arī privātpersonām saistībā ar e-komerciju.


“ColliCare” turpmāk tiek lietots kā kolektīvs termins visiem grupas uzņēmumiem.

2. Datu apstrādes mērķis

Personas dati tiek vākti, kad tie ir nepieciešami, lai izpildītu uzdevumus un pakalpojumus, kurus ColliCare ir apņēmies uzņemties, lai izpildītu klientu attiecības, kā arī uzdevumus, kas tai jāveic saskaņā ar normatīvajiem aktiem, publiskajiem noteikumiem un/vai pēc īpašas vienošanās ar klientu.

 

Mēs izmantosim jūsu personas datus šādiem mērķiem:

  • Lai sniegtu mūsu pakalpojumus – mums ir nepieciešami Jūsu personas dati, piem. lai Jūs varētu ielogoties mūsu interneta lapās, un lai mēs varētu reģistrēt Jūsu cenas pieprasījumu vai veikt pasūtījumu preču pārvadāšanai.
  • Lai pielāgotu mūsu pakalpojumus un sniegtu jums ieteikumus un atbilstošu mārketingu - mums ir nepieciešami jūsu personas dati, piem. informatīvo izdevumu un citu fizisku materiālu izplatīšanai, izmantojot mūsu tīmekļa lapas un citus kanālus.
  • Lai uzskatītu jūs par iespējamo kandidātu - mums ir nepieciešami jūsu personas dati, lai uzskatītu jūs par iespējamo kandidātu vakantajiem amatiem, ja esat reģistrējis savu CV.
  • Lai sagatavotu statistiku, apkopotu datus un pārvaldītu mūsu tīmekļa lapas un pakalpojumus - dati tiek vākti un sakārtoti, lai ColliCare varētu iegūt papildu informāciju par lietotājiem, piemēram, lai uzzinātu, kā mūsu lietotāji sasniedz mūsu tīmekļa lapas, un lai izsekotu vispārīgiem lietotāju modeļiem. mūsu tīmekļa lapu lietotājiem. Tas ir paredzēts, lai uzlabotu mūsu tīmekļa lapas un nodrošinātu mūsu apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.
3. Kāds ir juridiskais pamats?

Juridiskais pamats ir uzņēmuma tiesiskais pamats personas datu apstrādei.

Visas personas datu apstrādes pamatā ir attiecības ar klientu un/vai klienta/partnera piekrišana.

Tā kā personas dati netiek izpausti un savāktā informācija tiek izmantota tikai ColliCare darbību veikšanai, trešās puses datu apstrādei piekrišana netiek prasīta. 

4. Kāda informācija tiek apstrādāta?

Mēs apstrādājam gan personu identificējošu informāciju, gan personu neidentificējošu informāciju par jums. Personu identificējami dati ir dati, kas identificē jūs kā fizisku personu. Personu neidentificējami dati ir dati un cita informācija, kas neatklāj jūsu personīgo identitāti.

Personu identificējoši dati

ColliCare apkopo un apstrādā šādu informāciju:

  • Parakstoties uz jaunumiem, jūs saņemat e-pastu no ColliCare par aktualitātem. Lai mēs varētu nosūtīt e-pastu pareizajam abonentam, jums ir jāreģistrē savs vārds, uzvārds un e-pasta adrese. 
  • Ja ievietojat pieprasījumu ColliCare tīmekļa lapās, piemēram, nosūtot mums e-pastu vai iesniedzot veidlapu, attiecīgā informācija var tikt saglabāta, tostarp vārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs un ID numurs (tikai muitošanas gadījumā ). Tas ir labs veids, kā sekot līdzi pieprasījumam.
  • Kad jūs apmeklējat ColliCare tīmekļa lapas, jūsu IP adrese tiek reģistrēta. Tas nav tieši saistīts ar jums kā lietotāju, un jūs esat reģistrēts tikai kā "apmeklētājs". Tas ir tāpēc, ka ColliCare ir organizējis IP depersonalizāciju visās mūsu tīmekļa lapās. Mēs izmantojam šo informāciju, lai pārvaldītu un uzturētu mūsu lapas. Piemēri, uz ko sniedz atbildes statistika, ir: cik cilvēku apmeklē dažādas lapas, cik ilgi apmeklējums ilgst, atslēgvārdi, no kurām tīmekļa lapām nāk lietotāji un kāda tīmekļa pārlūkprogramma tiek izmantota. Tas ļauj mums pastāvīgi attīstīt labākus un lietotājam draudzīgākus pakalpojumus. Plašāku informāciju par tīmekļa analīzi un sīkfailiem skatiet tālāk.

 

Personu neidentificējoša informācija (tīmekļa analīze un sīkfaili)

ColliCare arī apkopo un apstrādā neidentificētu informāciju/personiski neidentificējamu informāciju par ColliCare tīmekļa lapu apmeklētājiem. Mēs izmantojam galvenās interneta tehnoloģijas, tostarp Google Analytics, lai apkopotu informāciju par mūsu lietotājiem, lai mēs varētu nodrošināt vislabāko iespējamo funkcionalitāti un vēl vairāk uzlabot mūsu tīmekļa lapās sniegto informāciju. Šī informācija tiek iegūta no jūsu datora pārlūkprogrammas un var ietvert operētājsistēmu, tīmekļa pārlūkprogrammas programmatūru (piemēram, "Microsoft Internet Explorer"), ekrāna izšķirtspēju un sūtītāja tīmekļa lapu.


"Sīkfaili" ir nelielas informācijas kapsulas (teksta faili), ko tīmekļa lapa lūdz saglabāt jūsu pārlūkprogrammai jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Tas ļauj tīmekļa lapai laika gaitā atcerēties jūsu darbības vai preferences. ColliCare tīmekļa lapās tiek izmantoti sīkfaili, lai apkopotu statistiku un informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietnes. Mēs apkopojam informāciju un veidojam pārskatus, kas palīdz mums uzlabot jūsu pieredzi. Rīki izmanto pirmās puses sīkfailus tikai datu vākšanai. Šīs sīkdatnes un apkopotie dati ir depersonalizēti, un tos nevar izmantot, lai identificētu jūs kā personu.
 
Šeit varat atrast vairāk informācijas par sīkfailiem.

5. No kurienes tiek iegūta informācija?

Informācija/personas dati tiek vākti no veidlapām, kas ir integrētas mūsu tīmekļa lapās.

6. Vai informācijas sniegšana ir brīvprātīga?

Jā, tas ir brīvprātīgi parakstities uz jaunumiem, pieteikties amatiem vai citādi sazināties ar ColliCare un tādējādi sniegt savu informāciju. Ja vēlaties atsaukt savu informāciju, varat nosūtīt e-pastu vai tieši piezvanīt uzņēmumam, skatiet tālāk 11. punktu. Klients var arī satikties uzņēmuma adresē vai nosūtīt uzņēmumam parasto pastu. Kontaktformā klients tiek lūgts aizpildīt visus laukus. Tas ir arī tāpēc, lai izvairītos no surogātpasta un citiem apšaubāmiem jautājumiem.

7. Vai informācija tiek izpausta trešajām personām?

Informācija netiek izpausta trešajām personām, ja vien tam nav juridiska pamata. Šāda pamata piemēri parasti ir līgums ar jums vai juridisks pamats, kas uzliek mums pienākumu izpaust informāciju. ColliCare uzņēmumam ir dažādi partneri un apakšuzņēmēji. Ja klients izvēlas iegādāties pakalpojumu, ko nodrošina trešā puse, klients par to tiek informēts pirms informācijas izpaušanas..

Mēs izmantojam apakšuzņēmējus un/vai meitasuzņēmumus, lai mūsu vārdā vāktu, uzglabātu vai citādi apstrādātu personas datus. Mēs izmantojam apakšuzņēmējus un/vai meitasuzņēmumus saistībā ar transporta uzdevumu veikšanu, IT pakalpojumu sniegšanu, mūsu tīmekļa lapu izstrādi, darbību un uzturēšanu, kā arī sīkdatņu apstrādi. Šādos gadījumos esam noslēguši līgumus, lai nodrošinātu informācijas drošību visos datu pārvaldības posmos.

Ja apakšuzņēmējs un/vai tā meitas uzņēmums apstrādā personas datus ārpus ES/EEZ zonas, tas ir balstīts uz ES standarta līguma noteikumiem par nosūtīšanu uz trešajām valstīm.

8. Kā informācija tiek glabāta un dzēsta?

ColliCare apstrādātie personas dati tiek glabāti un aizsargāti iekšēji mūsu sistēmās, piemēram,  SuperOffice CRM informācijai/jaunumiem un Destinet/CMS citām veidlapām/iesniegumiem, tostarp CV reģistrācijai. Personas informācija iesniegtajā veidlapā tiks saglabāta mūsu vietnē līdz 60 dienām, pirms tā tiks dzēsta.

Pēc klienta pieprasījuma mēs manuāli piekļūsim attiecīgajiem datiem un dzēsīsim tos. Turklāt mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams mērķim, kuram personas dati tika vākti. Tas nozīmē, piemēram, ka personas dati, kurus mēs apstrādājam, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, tiek dzēsti, ja atsaucat savu piekrišanu. Personas dati, ko apstrādājam, lai izpildītu ar Jums noslēgto līgumu, tiks dzēsti, kad līgums būs noslēgts un visas saistības, kas izriet no līgumattiecībām.


Personas datu aizsardzība operētājsistēmās ir ietverta klientu attiecību ietvaros un tiek attiecīgi apstrādāta.

9. Kādas ir reģistrēto personu tiesības un kuri valsts tiesību akti ir piemērojami?

Personas datu aizsardzība operētājsistēmās ir ietverta klientu attiecību ietvaros un tiek attiecīgi apstrādāta.Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt jebkādu piekrišanu personas datu apstrādei. Jums ir arī tiesības jebkurā laikā piekļūt saviem datiem vai labot vai dzēst savus personas datus. ColliCare rīkojas saskaņā ar likumiem, kas piemērojami valstīs, kurās mēs esam pārstāvēti un/vai ar kurām veicam tirdzniecību. ColliCare apstrādā personas datus saskaņā ar katras valsts tiesību aktiem un ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu.

10. Kā dati tiek aizsargāti?

ColliCare glabā klientu datus savā ar paroli aizsargātā serverī. Nav fiziska arhīva, un klientu datu bāze netiek glabāta lokāli datoros.

ColliCare ir vairāki meitasuzņēmumi, kuriem visiem ir piekļuve kopējai klientu datu bāzei. Tas tiek darīts ar mērķi nodrošināt klientiem vislabāko iespējamo loģistikas pakalpojumu sniegšanu gan pāri meitasuzņēmumiem, gan valsts robežām.

11. Kontaktinformācija

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šo paziņojumu vai to, kā mēs apstrādājam personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected], zvaniet uz tel. + 47 69 20 95 00 vai sūtiet vēstuli vai apmeklējiet ColliCare Logistics AS, Deliveien 10, 1540 Vestby, Norway.

12. Sūdzības

Ja uzskatāt, ka mūsu veiktā personas datu apstrāde neatbilst šeit aprakstītajam vai citādi pārkāpjam personas privātuma tiesību aktus, mēs vēlamies, lai jūs ar mums sazināties. Jūs varat arī iesniegt sūdzību Norvēģijas datu aizsardzības iestādei. Informāciju par to, kā sazināties ar datu aizsardzības iestādi, skatiet tās vietnē: www.datatilsynet.no/en.

13. Grozījumi paziņojumā

ColliCare patur tiesības grozīt un atjaunināt Personisko privātuma paziņojumu. Visi grozījumi tiek piemēroti no publicēšanas dienas. Jebkuri grozījumi attieksies gan uz jaunajiem, gan jau apkopotajiem personas datiem.

Sekojiet līdzi grozījumiem lapas augšdaļā sadaļā "Pēdējā atjaunināšana".

 
Klientu apkalpošana +371 29 465 040

Lai sazinātos ar mums