Flag_of_Norway

ColliCare galvenais birojs atrodas Norvēģijā, un mums ir pārstāvniecības vairākos reģionos visā valstī ar augsti profesionāliem un pieredzējušiem loģistikas speciālistiem. Mums ir plaši izplatīšanas kanāli ar birojiem un noliktavu filiālēm no ziemeļiem līdz dienvidiem, kā arī sava muitas nodaļa. Mēs piedāvājam transporta risinājumus visā pasaulē pa jūru, autoceļiem, gaisu un dzelzceļu.

Pateicoties vairākiem birojiem visā Norvēģijā, mēs piedāvājam nepārtrauktus kravu pārvadājumu, importa vai eksporta pakalpojumus:

  • Kravu autopārvadājumi
  • Dzelzceļa kravu pārvadājumi
  • Jūras kravu pārvadājumi
  • Gaisa kravu pārvadājumi
  • Multimodālie pārvadājumi
  • Piegāde uz mājām
  • Muitas pakalpojumi

 

Norway Europe map

 

Tranzīta grafiki Norvēģijā

Norvēģijā mums ir vairāki fiksēti tranzīta laiki uz visām Ziemeļvalstīm katru dienu pa autoceļiem un katru nedēļu pa dzelzceļu un jūru. Mums ir fiksēti maršruti starp visiem lielākajiem Ziemeļvalstu reģioniem, tiešie dzelzceļa maršruti no Norvēģijas uz Parmu Itālijā katru nedēļu, kā arī plašs īso jūras maršrutu tīkls visā Eiropā.

Loģistika Norvēģijā

Norvēģijā mēs specializējamies dažādos uzglabāšanas risinājumos, pārkraušanā sadales centros (cross-docking), mēbeļu loģistikā, piegādātāju vadībā, InNight autopārvadājumos, projektos un speciālos pakalpojumos, vadības torņu loģistikā, loģistikā Tālajos Austrumos un piegādē uz mājām

Multimodālie pārvadājumi

Mēs atrodam visefektīvāko dažādu transporta veidu kombināciju FCL (pilnu konteineru kravām), LCL (nepilnu konteineru kravām), FTL (pilnas kravas automašīnām), LTL (nepilnas kravas automašīnām), daļējām kravām, saliktām kravām un citiem multimodālajiem pārvadājumiem, kombinējot dažādus kravu pārvadājumu risinājumus.

Saliktas kravas

Vietējie darbinieki savāc un piegādā salikto kravu līdz 2500 kg Ziemeļvalstu salikto kravu tīklā.

Daļējas kravas (LTL)

Nepilnas kravas automašīnas (LTL) kravu tiešā piegāde Ziemeļvalstīs vai ar termināļa starpniecību jūsu sūtījumiem, kuru svars pārsniedz 2500 kg. Iespējama speciāla savākšana un piegāde, kā arī uzglabāšana, ja nepieciešams.

Pilnas kravas (FTL)

Mēs parūpēsimies par jūsu pilno kravas automašīnu Ziemeļvalstīs. Mēs nodrošināsim jūsu kravas drošu nokļūšanu pie klienta.

Imports un eksports Āzijā

Pateicoties vietējiem birojiem Indijā un Ķīnā, mēs piedāvājam savu kompetenci un pieredzi loģistikas pakalpojumu sniegšanā importam un eksportam uz Latviju. Neatkarīgi no kuģniecības piegādes līnijām mēs nodrošināsim vislabāko transportu jūsu preču piegādei no Āzijas. Ja risinājums ir nepieciešams steidzami, mēs varam noorganizēt gaisa kravu pārvadājumus.

Pasta indeksu pārskats Norvēģijā

Norway1.png
 

Tarifi kravu pārvadājumiem no un uz Norvēģiju

Cik maksā kravu pārvadājumi uz vai no Norvēģijas? Saņemiet mūsu cenu piedāvājumu bez saistībām.

 
Anastasija Vitkovska

Anastasija Vitkovska

Pārdošanas speciālists