Netherlands (4)

Mēs esam pārstāvēti divās vietās Nīderlandē: Schiedamā netālu no Roterdamas un Groningenā. Mūsu darbinieki ir augsti profesionāli un tiem ir liela pieredze loģistikas jomā. Mēs piedāvājam noliktavas un pārkraušanas telpas, kā arī nodrošinām kravu pārvadājumus ar jūras transportu, autotransportu, ar gaisa un dzelzceļa transportu no un uz pārējām Eiropas valstīm.

Ar birojiem Schiedamā un Groningenā mēs piedāvājam drošus transporta, importa vai eksporta pakalpojumus uz un no Nīderlandes šādā veidā: 

  • Dzelzceļa kravu pārvadājumi
  • Kravu autopārvadājumi
  • Jūras kravu pārvadājumi
  • Gaisa kravu pārvadājumi
  • Muitas pakalpojumi
Netherlands Europe map

Tranzīta programmas Nīderlandē

Nīderlandē mums ir fiksēti tranzīta laiki uz visām Ziemeļvalstīm katru dienu pa autoceļiem un divas reizes nedēļā pa jūru. Mums ir fiksēti maršruti starp Lielbritāniju, Poliju, Baltiju un Ziemeļvalstīm pa jūru un autoceļiem. 

Saliktā krava

Vietējie darbinieki Ziemeļvalstu salikto kravu tīkla ietvaros savāc un piegādā saliktās kravas līdz 2500 kg.

Daļējā krava (LTL)

Tiešā daļējo kravu (LTL) piegāde Ziemeļvalstīs vai caur termināli Jūsu sūtījumiem, kuru svars pārsniedz 2500 kg. Ir pieejama izņemšana un piegāde, kā arī uzglabāšana nepieciešamības gadījumā.

Pilnā krava (FTL)

Mēs varam parūpēties, lai jūsu kravas automašīna tiktu pilnībā piekrauta Ziemeļvalstīs. Mēs varam garantēt drošu jūsu kravas piegādi jūsu klientam.

Imports un eksports Āzijā

Izmantojot vietējos birojus Indijā un Ķīnā, mēs piedāvājam augstu profesionalitāti un loģistikas pakalpojumus importam un eksportam uz Nīderlandi. Neatkarīgi no kuģniecības līnijām mēs nodrošināsim vislabāko jūsu preču pārvadājumu kvalitāti no Āzijas. Ja steidzaties - noorganizēsim gaisa transportu.

Pasta indeksi Nīderlandē

Netherlands (3).png

Cenas pārvadājumiem no un uz Nīderlandi

Nosūtiet mums cenas pieprasījumu, un jūs saņemsiet bezsaistību piedāvājumu.

 
Anastasija Vitkovska

Anastasija Vitkovska

Pārdošanas speciālists