Atgriezties ColliCare trailer is loaded upon a flatcar (TOFC)

Multimodālie risinājumi starp Nīderlandi un Skandināviju

Uzņēmumā ColliCare Logistics mēs esam apņēmušies nodrošināt ilgtspējīgus un efektīvus multimodālos transporta risinājumus starp Nīderlandi un Skandināviju. Izvēloties mūsu multimodālā transporta pakalpojumus, jūs varat pievienoties mums, lai samazinātu oglekļa emisiju un veicinātu zaļāku nākotni.

Mūsu visaptverošais transporta tīkls piedāvā dažādus multimodālus risinājumus, kas pielāgoti jūsu vajadzībām. Vai jūs vēlaties piegādi pie jūsu namdurvīm vai konkrētu termināli, mēs esam šeit, lai pielāgotos jūsu prasībām.

Mēs ar prieku paziņojam par mūsu neseno iniciatīvu-piekabes vilcienu satiksmi starp Koevordenu, Nīderlandē un Malmu, Zviedrijā. Šī iniciatīva sniedz nozīmīgu ieguldījumu CO2 emisiju samazināšanā un nodrošina videi draudzīgāku veidu, kā transportēt jūsu kravas uz Skandināviju un no tās. Mēs esam apņēmušies paplašināt šo pakalpojumu kopā ar mūsu specializētajiem partneriem citās Zviedrijas pilsētās.

Piemēram, par pilnu kravas kravas sūtījumu no Groningenas uz Gēteborgu mēs dodam jums iespēju izmantot mūsu multimodālo risinājumu starp Skandināviju un Nīderlandi. Izpildot šo līniju, izmantojot mūsu multimodālo iespēju, liela līnijas daļa ir pa dzelzceļu, nevis tikai pa autoceļiem. Tas samazina kopējās CO2 emisijas starp Groningenu un Gēteborgu par 46%.

CO2 emisijas Groningenā-Gēteborgā*

Lai uzzinātu vairāk par mūsu transporta pakalpojumiem starp Nīderlandi un Skandināviju, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs labprāt apspriedīsim dažādas jums pieejamās iespējas un nodrošināsim jums visefektīvāko un ilgtspējīgāko multimodālo risinājumu jūsu kravai.

Jan Willem Teeninga

Jan Willem Teeninga

Site Manager