Atgriezties Trailer at Warehouse

Mēs samazinām Co2 ekvivalentās emisijas

Mēs esam ceļojumā kopā ar saviem klientiem, aprēķinot faktiskās emisijas un nosakot reālus nākotnes mērķus, izmantojot metodoloģiju un skaidrus faktus. ColliCare Loģistikā mēs saprotam pareizā tehnoloģiskā risinājuma un maršruta plānošanas izvēles nozīmi, pamatojoties uz zaļās degvielas infrastruktūras pieejamību.

Saviem klientiem mēs piedāvājam aprēķinus  

Mūsu pieredzējusī komanda precīzi noteiks un ziņos par oglekļa emisijām. Mēs specializējamies oglekļa aprēķināšanā un ievērojam EN6258 un ISO14083 noteiktos standartus. Mēs ievērojam nozares noteikumus, izmantojot šos standartus, un sniedzam ticamus datus, kas ļauj efektīvi izsekot emisijām.

Turklāt mēs palīdzam saviem klientiem izsekot viņu emisijām visā piegādes ķēdē. Rūpīgi uzraugot oglekļa atstātās pēdas, mēs apzinām jomas, kurās emisijas var samazināt, pārejot uz jūras vai gaisa kravu pārvadājumiem vai likvidēt, izmantojot elektriskos transportlīdzekļus.

Kā mēs jums palīdzam?

Lai nodrošinātu sūtījumu pārredzamību un kontroli, mēs saviem klientiem sniedzam emisiju sertifikātus un detalizētus pārskatus par katru sūtījumu. Šie ziņojumi ļauj mūsu klientiem novērtēt katra sūtījuma ietekmi uz vidi, pieņemt apzinātus lēmumus un sekot līdzi emisiju samazināšanas progresam.

Tehnoloģiskā izvēle un maršruta plānošana

Mūsu eksperti saprot pareizā tehnoloģiskā risinājuma un maršruta plānošanas izvēles nozīmi, pamatojoties uz zaļās degvielas infrastruktūras pieejamību. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem, lai novērtētu konkrētas prasības un ieteiktu optimālas tehnoloģijas un maršrutus, kas atbilst klientu ilgtspējības mērķiem.

Mēs esam lietas kursā par jaunākajām tendencēm ar jaunākajiem sasniegumiem zaļās degvielas infrastruktūrā, nodrošinot, ka klientiem ir pieejama visatbilstošākā informācija.

Infrastruktūras un piegādes ķēdes pārvaldība

Mūsu komanda sniedz pārskatu klientiem par alternatīvām vadlīnijām un infrastruktūras pieejamību visās Eiropas valstīs. Analizējot tādus faktorus kā uzlādes stacijas biogāzes/biodegvielas uzpildes stacijas un citas infrastruktūras prasības, mēs palīdzam mūsu klientiem izstrādāt un optimizēt transporta maršrutus, kas maksimāli palielina efektivitāti un samazina ietekmi uz vidi.

Lorem ipsum
First Last