Atgriezties Banner for England

Jauna ColliCare filiāle Lielbritānijā!

ColliCare atver savu tirdzniecības un apkalpošanas biroju Eritā (Erith), Londonā. Galvenie piedāvātie pakalpojumi būs starptautiskie jūras, gaisa un virszemes pārvadājumi uz Skandināviju, Turciju, Poliju, Baltijas valstīm, Beniluksa valstīm un Āziju un atpakaļ. Piedāvājums ietver tādus vietēja mēroga pakalpojumus kā muitošana, uzglabāšana noliktavā un piegāde.

ColliCare koncentrējas uz pilno piegādes ķēdi un jau 16 gadus nodrošina viedās loģistikas risinājumus.

Lielbritānijā mums ir jauna komanda, kas rūpēsies par jaunajiem un esošajiem darījumiem. Džems Turkdonmezs (Cem Turkdonmez) būs ColliCare rīkotājdirektors Lielbritānijā. Turkdonmezam ir liela pieredze starptautiskajā loģistikā, un viņš jau vairākus gadus strādā ColliCare.

Cem-Turkdonmez

Mums jau ir klienti un partneri Lielbritānijā, un mēs vēlamies šo biznesu aizvien attīstīt. ColliCare grupai ir liels potenciāls, un esam pārliecināti, ka varēsim nodrošināt transporta un loģistikas pakalpojumus, kas būs interesanti Lielbritānijas uzņēmumiem.”

Cem Turkdonmez Managing Director UK
Mums ir cieša sadarbība ar tādiem reģioniem kā Ziemeļvalstis, Nīderlande, Baltijas valstis un Turcija. Mūsu filiāles Ķīnā un Indijā ļauj mums piedāvāt Lielbritānijas tirgū unikālus loģistikas risinājumus ar zemākām izmaksām.

 

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar:

Cem Turkdonmez
Rīkotājdirektors Lielbritānijā
+44 (0) 7312041012
[email protected]