ColliCare aktīvi strādā, lai pārvadātu vairāk preču, izmantojot ilgtspējīgākus transporta veidus. Dažu pēdējo gadu laikā esam veikuši lielus ieguldījumus gan dzelzceļa, gan jūras kravu pārvadājumos kā alternatīvā autopārvadājumiem.

Cenas piedāvājums - zaļš

Saņemiet piedāvājumu

Salīdzināt

Ļaujiet mums salīdzināt, lai atrastu jums labāko kravas risinājumu un laiku!

Zaļāka stratēģija

Mēs vēlamies Jums piedāvāt videi draudzīgākas alternatīvas kravu pārvadājumiem. Lai atrastu gudrākās un videi draudzīgākās alternatīvas jūsu produktiem, mēs vēlētos sēdēt kopā ar jums un tos izplānot.

Mūsu populārie fiksētie dzelzceļa un jūras maršruti apvienojumā ar mūsu dziļajām zināšanām par ilgtspējīgu transportu nodrošinās jums drošību, izvēloties mūs.

Pielāgošanās vides un klimata pārmaiņām kļūst par prasību mūsu klientiem un ražotājiem visā pasaulē. Valdības jaunākais vides vēstījums norāda uz zaļo kuģošanu kā prioritāru jomu līdz 2030. gadam. Nākamajām paaudzēm ir noteiktas cerības attiecībā uz ilgtspējīgu preču ražošanu un apriti.

Ja vēlaties mērķēt augstāk un zaļāk, sazinieties ar mums.

 

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumus bieži dēvē par "zaļo ceļu", īpaši salīdzinot ar autotransportu. Dažu pēdējo gadu laikā ievērojamu daudzumu preču esam pārvietojuši no ceļa uz jūru, īpaši starp Skandināviju un pārējo kontinentu.    

Mūsu mērķis ir padarīt jūras kravu pārvadājumus pievilcīgākus jums kā klientam

  • jūras kravu pārvadājumi ir videi draudzīgāki

  • neliela tranzīta laika atšķirība salīdzinājumā ar kravu autopārvadājumiem

  • var samazināt izdevumus

 

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Preču nosūtīšana pa dzelzceļu sniedz daudz priekšrocību, jo ir gan lētāk, gan ātrāk un videi draudzīgāk nekā autotransports.

Dzelzceļa pakalpojumi ir viena no mūsu prioritārajām jomām, un mēs esam pārvietojuši lielu preču daudzumu no autoceļiem uz sliedēm.

Esam izveidojuši savu servisu starp Parmu, Itāliju un Norvēģiju, piedāvājam ļoti labus risinājumus no Itālijas līdz Skandināvijai un transporta mezgliem Eiropā, kā arī dzelzceļa kravu pārvadājumus no Ķīnas. Visi mūsu pakalpojumi ir izrādījušies veiksmīgi, un rezultātā klienti ir apmierināti.

Ja domājat par dzelzceļa kravu pārvadājumiem, ļaujiet mums jums palīdzēt.

Green-statements_1.svg
 

Elektriskie furgoni

Mēs paplašinām savu elektrisko autoparku, īpaši ar sadales furgoniem pilsētās. Mēs arī rūpīgi sekojam līdzi attīstībai elektrisko kravas automašīnu segmentā un esam jau pasūtījuši elektriskos kravas automobiļus testa fāzei regulārajā servisā.

Visas jaunās dienesta automašīnas ir elektriskas.