Atgriezties Baltic Container Terminal Gdynia

Zaļāka loģistika no Apvienotās Karalistes un kontinenta

Mēs vienmēr cenšamies izstrādāt zaļākus loģistikas risinājumus saviem klientiem. Mēs koncentrējamies uz tuvjūras transportu.

Tā kā esam neatkarīgi no kuģniecības līnijām, mēs varam piedāvāt plašu tuvjūras iespēju klāstu Eiropā.

Gan no dienvidu, gan ziemeļu Lielbritānijas, Baltijas, Polijas, Spānijas, Portugāles un Nīderlandes mēs varam piedāvāt atkarīgu izvešanu un pieņemamas cenas.

Mēs esam apņēmušies piedāvāt saviem klientiem ilgtspējīgākus loģistikas risinājumus. Mēs cenšamies pārvietot kravas no autoceļiem uz jūru un dzelzceļu, lai samazinātu CO2 emisijas. Varam piedāvāt stabilu jaudu tuvjūras maršrutos un pēc tam palīdzēt jums samazināt vēl vairāk CO2 izmešu jūsu loģistikā.

Vietējās zināšanas un pakalpojumi

Mēs piedāvājam jūsu preču savākšanu, starptautiskos jūras vai autopārvadājumus, muitas pakalpojumus un, protams, izplatīšanu galamērķa valstī.

Piemērs: Jūras maršrutā no Imingemas uz Oslo jūs samazināt CO2 emisijas par 85%, salīdzinot ar autotransportu (FTL, FCL slodze).

oslo-imm_CO2_emissions.png

 

Maršrutā no Londonas uz Oslo jūsu CO2 emisijas ietaupījums būs 73%.

Labs padoms ir izmantot 45' HCPW konteinerus, kas ir līdzvērtīgi standarta 13,6 m piekabēm (33 eiro paletes).

Imports no Nīderlandes, Baltijas un Polijas

Mēs apmierinām jūsu transporta vajadzības no visām šīm teritorijām pa jūru. Jūras transports šajos maršrutos ir paredzamāks un, protams, arī samazina emisijas. Izvēloties jūru, nevis ceļu no Klaipēdas uz Oslo, jūs samazināt CO2 emisijas par 76%.

Attiecīgi maršrutā Gdiņa-Oslo tā tiks samazināta par 71%.

Nīderlande-biežie reisi

No Roterdamas Nīderlandē ir divas nedēļas izbraukšanas pa īso jūras maršrutu. Tiešās ierašanās Oslo būs gan pirmdienās, gan trešdienās, nodrošinot īsu tranzīta laiku precēm no kaimiņvalstīm Eiropā.