Mēs uzskatām par savu pienākumu sniegt ieguldījumu mūsu biznesa ilgtspējīgā attīstībā. Mūsu pienākums ir būt daļai no nākotnes nodrošināšanas nākamajām paaudzēm. Mēs vēlamies ar lepnumu atskatīties uz saviem sasniegumiem, zinot, ka esam izdarījuši savu daļu.

Mūsu mērķis ir padarīt ColliCare Logistics par vadošo konkurētspējīgu un uzticamu transporta, loģistikas, ekspedīcijas un piegādes pakalpojumu sniedzēju. Šajā ceļā mēs vēlamies atbalstīt pozitīvu attīstību ētikas, vides un sociālajos jautājumos.

Mūsu vides iniciatīvu rezultātā, cita starpā, ir iegūta zelta medaļa, dalība 3 programmās un vairāk ISO sertifikātu.

environment-diagram.png

 

Green rail icon

 

Izmantojot mūsu dzelzceļa risinājumu no Parmas uz Norvēģiju, jūs ietaupāt vidi 2,4 tonnas CO2 katrā ceļojumā! Knut Sollund, CEO

 

Mēs strādājam arī pie zaļākām transporta metodēm

Viena no mūsu galvenajām un ikdienas aktivitātēm ir kravu pārvietošana uz videi draudzīgākiem transporta veidiem, piemēram, dzelzceļa transportu un jūras transportu. Mēs cenšamies vienmēr piedāvāt videi nekaitīgāku transporta veidu, nodrošinot saviem klientiem alternatīvu, pateicoties: izmaksām, laikam un ilgtspējībai.

Taču vēl ir daudz darāmā, jo ne tikai transportēšanas metožu maiņa, bet arī preču iepakošanas un konsolidācijas optimizēšana palīdz samazināt ietekmi uz vidi.

 

Tā kā ilgtspējībai ir tik liela nozīme visos mūsu galvenajos lēmumos, mūsu riska analīzē vienmēr tiks iekļauti

  • drošība un riski

  • vides jautājumi

  • komunikācija ar interešu grupām

  • ētika un sociālā atbildība

  • ekonomikas ilgtspējība

 

 

Mūsu zaļo iniciatīvu rezultātā, cita starpā, tika iegūta zelta medaļa, 3 dalības programmās un vairāk ISO sertifikātu.

 

green environment
Drøbaksundet
green environmenr
green-cover@2x
green environment
rail from China amid green