Autotransports ir vēlamais kravu pārvadājumu risinājums, kad jūsu uzņēmumam ir nepieciešami bieži, precīzi un elastīgi pārvadājumi. Mēs varam piedāvāt Jūsu uzņēmumam individuālus transporta risinājumus starptautiskajiem kravu pārvadājumiem ar pilnu Jūsu loģistikas kontroli.

Mēs piedāvājam valsts mēroga izplatīšanu Skandināvijā un mums ir kravu ekspedīcijas biroji Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Nīderlandē, Vācijā, Baltijas valstīs, Itālijā un Turcijā, kā arī plašs partneru tīkls visā Eiropā.

 

Kravas autopārvadājumi – kad svarīgs ir laiks un precizitāte

Ja jums ir svarīga piegādes precizitāte un biežums, kā arī elastīga izbraukšana un piegāde līdz durvīm, kravas autopārvadājumi ir optimāls risinājums.

Izmantojot izplatīšanu pa autoceļiem, jūs varat iegūt 100% pielāgotu transporta risinājumu ar saskaņotu saņemšanas un piegādes laiku. Kravu pārvadājumi pa autoceļiem ir efektīvs un vienkāršs kravu pārvadājumu risinājums, kas sniedz gan ekonomiskas, gan loģistikas priekšrocības.

 

ColliCare autopārvadājumu priekšrocības:

  • Izplatīšana Eiropā

  • Bieža piegāde un augsta elastība

  • Piegāde no durvīm līdz durvīm

  • Vienkārša un efektīva transportēšana

  • Saliktās kravas, daļkravas, pilna kravas (FTL), mazāka par autokravu (LTL), konteineri un speciālās kravas

  • Muitas dokumentu apstrāde

  • Pilnīgs pārskats par jūsu loģistiku no pasūtījuma līdz piegādei, izmantojot eCare, lietotājam draudzīgu tīmekļa sistēmu

Kravu autopārvadājumi Eiropā 

Izvēloties mūs, jūs saņemat piekļuvi kravu risinājumiem visā Eiropā. Mums ir ikdienas piegādes uz un no Norvēģijas, Zviedrijas, Baltijas valstīm, Nīderlandes, Somijas, Itālijas, Vācijas, Turcijas un daudzām citām Eiropas valstīm.

Saliktās kravas (0-2500 kg) un daļējas kravas (+2500 kg) savācam un piegādājam caur termināli vai tiešo piegādi. Piedāvājam arī pagaidu uzglabāšanu, preču izpakošanu, savākšanu/piegādi noteiktā laikā (diena/vakars/nakts), kā arī varam noformēt muitas dokumentus.

Jūs saņemat pilnīgu loģistikas risinājumu, izvēloties ColliCare kā savu Eiropas pakalpojumu sniedzēju.

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.

Anastasija Vitkovska

Anastasija Vitkovska

Pārdošanas speciālists