Esat pieredzējis un meklējat jaunus izaicinājumus?

Lūdzam pieteikties, gaidīsim ziņu!

Jums var būt pieredze loģistikas nozarē, un jūs varat uzreiz strādāt kādā no mūsu amatiem. Vai arī jums ir pieredze citās nozarēs, kas palīdz mums domāt par jaunu mūsu darba un attīstības veidā.

Speriet nākamos soļus savā karjerā!

Liela pieredze, plaša un daudzveidīga kompetence  – tad mēs domājam, ka esat ieguvis zināšanas un know-how laika gaitā un jums ir daudz ko dot mums.

 

Padoms jums

Būsim godīgi, jūs esat seniors.

Mūs neinteresē tas, kas notika 80. gados, drīzāk koncentrējieties un pastāstiet mums par pēdējiem 15 gadiem un to, ko esat sasniedzis, darījis un iemācījies.

Pastāstiet mums, kādas ir jūsu stiprās puses un motivācija, kas jūs virza.

Jaunas zināšanas, kas sajauktas ar iepriekšējo pieredzi, bieži vien dod labus rezultātus.

Ja mēs visi domājam vienādi, tad domu pietrūkst — mēs vēlamies neskaitāmas idejas un daudzveidību!

Mēs uzskatām, ka tā ir vērtība būt dažādu vecumu cilvēku sajaukumam ar dažādu pieredzes un prasmju bāzi – it īpaši, ja mēs kopā attīstām savu darba veidu, piedāvātos pakalpojumus un rītdienas loģistikas risinājumus.

ashish

Man ir 8 gadu pieredze loģistikas nozarē, pēdējos 4 gadus strādāju uzņēmumā ColliCare Logistics India. Pateicoties par atbalstu no vadības Indijā un galvenā biroja Norvēģijā, vienmērīgas komunikācijas plūsmas un operatīvā darba dēļ ģeogrāfija vairs nav problēma.

Novērtēju iespējas mācīties, kā arī iespēju parādīt savas prasmes un kompetences jomu, paaugstinot manu pārliecību un personīgo attīstību.

Rikita Arya Executive – Sales Coordination